fbpx

Akcesoria i kosmetyki do sauny

Bardzo istotnym wyposażeniem każdego rodzaju sauny – suchej czy parowej, są chochle i cebry – oba produkty w wariantach zarówno drewnianych, jak i miedzianych czy nierdzewnych. Pozwalają one na polewanie kamieni wodą, co zwiększa ilość pary w pomieszczeniu. Można w ten sposób dostosować warunki w środku do swoich indywidualnych preferencji. Do pomiarów tych warunków – temperatury i wilgotności – służą termometr oraz higrometr. Akcesoria te sprzedawane są osobno lub jako 2 w 1 – termohigrometr.

Niezbędne akcesoria każdej sauny

Równie niezbędnym akcesorium do sauny jest także klepsydra – ułatwia ona kontrolowanie czasu, jaki spędziliśmy w środku. To bardzo ważne, ponieważ kąpieli saunowych nie można zażywać zbyt długo. Jeśli zastanawiasz się nad samodzielnym montażem sauny, to niezbędne będą także takie akcesoria do sauny, jak kratki wentylacyjne, których jesteśmy producentem. Jeśli natomiast chcemy zrobić prezent komuś, kto korzysta z uroków sauny suchej lub parowej, możemy wręczyć mu elegancki zestaw przyrządów. Znajdzie w nim estetycznie wykonaną chochlę i ceber, a także aromat. Dzięki niemu następny seans będzie miał nie tylko wspaniały wpływ na zdrowie, ale poprawi także samopoczucie i pozwoli na głębokie odprężenie.

Interesuje Cię ten produkt? Zapytaj o niego!

    Sauny - artykuły

    sauna sucha fińska akcesoria do sauny wiaderko częstochowa keske

    Sauna fińska sposobem na relaks

    Chcąc uniknąć rutyny i nudy, warto zapoznać się z wszelkimi możliwościami, które daje nam sauna fińska. Dobrze przygotowani, możemy zafundować...