Basen ogrodowy drewniany

Funkcjonalne baseny ogrodowe drewniane ABATEC to ogrom możliwości rekreacyjnych, olbrzymia frajda dla całej rodziny oraz atrakcyjna forma aranżacji przydomowej przestrzeni. Basen z drewnianą obudową/konstrukcją prezentuje się niezwykle efektownie i z łatwością można dopasować go do istniejącej aranżacji bądź pożądanej stylistyki otoczenia. Na tle zieleni najlepiej prezentują się wolnostojące (naziemne) baseny ogrodowe drewniane, ale bez problemu można je także zagłębić w gruncie.

ABATEC – baseny całoroczne, które Cię zachwycą!

Do (o)budowy basenu ogrodowego wykorzystujemy wyłącznie gatunki drewna pochodzenia skandynawskiego (lite drewno sosnowe o grubości 45 mm). Dostępne są modele o przeróżnych gabarytach i kształtach – od klasycznych prostokątnych, aż po baseny oktagonalne. Basen ABATEC imponuje stabilnością i gamą przemyślanych rozwiązań. Wyściółkę zbiornika stanowi specjalistyczna folia basenowa (liner).

Całoroczny basen ogrodowy drewniany Abatec doskonale komponuje się z przestrzenią naturalnego ogrodu, a specjalistyczna technologia jego produkcji – sprawia, że zachwyca swoją estetyką i funkcjonalnością przez długie lata. W prosty sposób można też zmienić jego kolor – używając do tego specjalnego oleju ochronnego o wybranej barwie.

Basen ogrodowy drewniany – rozrywka dla całej rodziny

Ponadczasowe drewno świetnie wkomponuje się w Twoją przydomową przestrzeń, a czas spędzony w przyjemnej wodzie będzie idealną odskocznią od zajęć dnia codziennego. Konstrukcje zawierają zdejmowane schody z antypoślizgowymi stopniami. Jest to więc bardzo bezpieczne rozwiązanie dla wszystkich dzieci. Ponadto, dla zwiększenia ich stabilności zostały wyposażone również w specjalny wspornik pod drabinkę wewnętrzną.

Wysoka jakość wykonania
Baseny ogrodowe polskiej firmy Abatec, wykonane są z najwyższej jakości surowca pochodzenia skandynawskiego. Ściany konstrukcji to lite drewno o grubości 45mm. Ponadto drewniane baseny ogrodowe Abatec należy traktować jako całoroczne. Przy odpowiedniej impregnacji basen posłuży Ci bardzo wiele lat. Baseny drewniane ogrodowe zostały również wyposażone w dodatkowe wsporniki, które zabezpieczają całą konstrukcję przed deformacjami. Są także wzmocnione mechanicznie specjalną geowkłókniną. Dzięki temu są one odporne na promieniowanie UV oraz uszkodzenia. Co więcej, posiadają doskonałą wodoprzepuszczalność oraz bardzo długą żywotność.

Basen ogrodowy drewniany - Dlaczego warto?

Oferowane przez nas konstrukcje wykonane zostały z wysokiej jakości surowca o grubości 45 mm. Sosna północna pochodzi z krajów skandynawskich i nadbałtyckich. Podwójne deski tarasowe antypoślizgowe posiadają silikonowe zabezpieczenia na narożach. Ponadto do wzmocnienia całej konstrukcji większych modeli producent użył podłużnych, stalowych słupków. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do kontaktu. Chętnie pomożemy w wyborze odpowiedniego modelu, a także odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące oferowanych przez nas konstrukcji.
Interesuje Cię ten produkt? Zapytaj o niego!
  Chcesz wiedzieć więcej?
  Zadzwoń!

  Basen ogrodowy drewniany - artykuły

  co musisz wiedzieć basen ogrodowy drewniany stalowy naziemny

  Co warto wiedzieć przed zakupem basenu?

  W przypadku basenów naziemnych do wyboru są dwa warianty: basen ogrodowy stalowy basen ogrodowy drewniany Co odróżnia od siebie te...

  Jak wybrać wannę spa – jacuzzi?

  Jak wybrać wannę spa? Gdy już odpowiemy sobie na pytanie, gdzie ma stanąć nasz nowy nabytek wybór staje się łatwiejszy....

  Wanny ogrodowe i minibaseny SPA

  Wanna ogrodowa = jacuzzi Dostępne w naszej ofercie wanna SPA z hydromasażem, inaczej zwane jacuzzi lub minibasenem, to wspaniałe urządzenie,...