Baseny o gotowych nieckach do zagłębienia

Co to jest niecka ceramiczna?

Baseny kompozytowe, z opatentowanym rdzeniem ceramicznym, wzmocnionym matami z włókna węglowego oraz włókna szklanego. Baseny ceramiczne dzięki swojej konstrukcji, mogą być instalowane niezwykle szybko – w ciągu kilku dni bez jakiejkolwiek betonowej płyty bazowej.

Posiadanie basenu ogrodowego jest wyjątkowo komfortowym rozwiązaniem, które w dzisiejszych czasach nie jest już luksusem jak kiedyś. Aktualnie, aby posiadać własny basen nie trzeba przeznaczać na ten cel dużych pieniędzy. Nasza oferta jest bardzo korzystna, natomiast nowoczesne systemy pomagają w bezproblemowym dbaniu o basen.

Nasza firma zapewnia kompleksowe wykonanie basenu w atrakcyjnej cenie. Poprzez kompleksowość rozumiemy tutaj pomoc w doborze basenu, transportu oraz montaż basenu u klienta. Zapewniamy kompleksową pomoc w realizacji inwestycji: od projektu, po dobór produktu, transport i logistykę, montaż, opiekę serwisową, przygotowanie do sezonu oraz serwis pogwarancyjny.

Baza koloru.

Zewnętrzna warstwa basenowa, wyjątkowo odporna na promieniowanie UV  oraz uszkodzenia mechaniczne. Została opracowana na potrzeby luksusowych jachtów. Oferujemy system najbardziej zaawansowany na świecie kolorystycznych warstw żelowych, dlatego nawet po wielu latach gotowe baseny ceramiczne zachowują tę samą jakość. Do wyboru oferujemy dwa rodzaje warstwy zewnętrznej basenowej dostępnej aż w 12 kolorach.

  • Nova Colorus – wykorzystane zostały tutaj kryształki nowego typu oraz najnowsza baza kolorów. Dzięki temu rozwiązaniu, uzyskujemy kolor wody basenowej o niezwykłej przejrzystości i blasku.
  • Bi-Luminite & Cyber – ten rodzaj cechuje podwójna warstwa specjalnej farby, które stosowane są oddzielnie, dzięki temu uzyskujemy najpiękniejszy efekt laguny morskiej. Warstwy kolorystyczne nakładane są ręcznie jak w przypadku najdroższych samochodów, dlatego każdy basen jest oryginalny.

System filtracyjny VANTAGE.

Zaprojektowany tak, że jest praktycznie niewidoczny i nie zakłóci wyglądu basenu. System cyrkulacji i samoczyszczenia jest wydajny, niezawodny i bezawaryjny w swojej konstrukcji. Dysze i akcesoria są dostępne w trzech kolorach uzupełniając kolory niecki Twojego basenu.

Formy zadaszenia/przykrycia.

Roleta – Rollo Cover

Zintegrowana z niecką basenu, zatapialna roleta basenowa gwarantuje maksymalną wydajność energetyczną i pełne bezpieczeństwo basenu. Dodatkowo może wytrzymać ciężar małego zwierzęcia, dziecka a nawet dorosłej osoby. Dla maksymalnego bezpieczeństwa, basen wyposażony jest w specjalne krawędzie prowadzące, które chronią listwy rolety przed zanurzeniem pod ciężarem.

Zadaszenie teleskopowe.

Lekka, przesuwna i aluminiowa konstrukcja o ścianach z poliwęglanu litego bądź komorowego, która może stanowić zadaszenie: basenu, wanny jacuzzi lub części tarasu. Zadaszenie teleskopowe nie tylko zabezpiecza basen przed zanieczyszczeniami z otoczenia, ale także stanowi zabezpieczenie przed dziećmi oraz zwierzętami. W sezonie jesienno-zimowym stanowi izolację od wiatru, co przyczynia się do wydłużenia czasu korzystania z atrakcji wodnych czy ogrodu.