baseny drewniane abatec

Całoroczny basen ogrodowy drewniany Abatec zachwyca swoją estetyką i funkcjonalnością przez długie lata. Wolnostojącą konstrukcję basenu można pomalować na dowolny kolor. Baseny z powodzeniem nadają się do zagłębienia.

basen całoroczny swim-spa

Swim SPA to połączenie basenu o niewielkich rozmiarach, z możliwością odbycia profesjonalnego treningu pływackiego (pływanie z przeciwprądem przypomina trochę bieg na bieżni), natomiast rozmieszczone na stopniach dysze z hydromasażem przynoszą ulgę zmęczonym mięśniom. Jest to produkt kompaktowy 3w1, który nie potrzebuje żadnych pomieszczeń technicznych – cała technologia i filtracja znajduje się w obrębie niecki basenu. Przyjemna temperatura wody pozwala cieszyć się Swim SPA przez cały rok.

W ofercie Keske® posiadamy SWIM SPA marek: Wellis®, USSPA® oraz Jacuzzi®. Skontaktuj się z nami w celu możlwości przetestowania Swim SPA!

Swim Spa marki Wellis

przedział cenowy: $

Swim Spa marki USSPA

przedział cenowy: $$

Swim Spa marki Jacuzzi

przedział cenowy: $$$

 

 

ODZWIEDŹ NASZ SALON I PRZETESTUJ SWIM SPA!

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

nasze usługi

W Keske zapewniamy kompleksową obsługę i serwis wszystkich naszych produktów. Skontaktuj się z naszym  biurem w celu uzyskania szczegółowej oferty usług.

TRANSPORT I MONTAŻ BASENU PRZYGOTOWANIE DO SEZONU SERWIS I PRZEGLĄD OGÓLNY MYCIE I KONSERWACJA WYMIANA FILTRÓW SERWIS GWARANCYJNY WYMIANA CZĘŚCI MODUŁOWE ZADASZENIA TELESKOPOWE POKRYCIA SOLARNE / ZIMOWE ZWIJARKI / ROLETY chemia do wody odkurzacze basenowe filtry i pompy ciepła

baseny STALOWE GRE

Baseny ogrodowe stalowe GRE to gwarancja błyskawicznego montażu i solidności wykonania. Całoroczne baseny zewnętrzne GRE dostępne są w bardzo atrakcyjnych cenach, są łatwe do konserwacji i utrzymania w czystości, odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz wpływ czynników atmosferycznych.

SKLEP KESKE

pozostałe baseny w ofercie

Firma Keske® posiada w swojej ofercie baseny wolnostojące oraz do zagłębienia o nieckach kompozytowo-ceramicznych marki COMPASS, baseny murowane oraz baseny piaskowo-żywiczne LAGUNA.

BASENY Z NIECKAMI

baseny o gotowych nieckach kompozytowo-ceramicznych

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

BASENY MUROWANE

technologia tradycyjna

budowane pod wymiar

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

BASENY NATURALNE

alternatywa dla stawów kąpielowych

piaskowo-żywiczne typu „laguna”

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

MASZ PYTANIA? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

BLOG KESKE