Hydromasaż od USSPA | Zalety i korzyści hydroterapii. Typy hydromasażu w wannach USSPA

KOMPLEKSOWA HYDROTERAPIA USSPA

USSPA jest renomowanym producentem wanien SPA znanym z wysokiej jakości i innowacyjnych rozwiązań w dziedzinie hydromasażu. Ponadczasowe wzornictwo łączące naturalny materiał, nowoczesny design, kompleksową hydroterapię i komfort użytkowania oraz luksusowy masaż w zaciszu domowego SPA. Specjalnie zaprojektowane zespoły dysz dostarczają hydromasażu na najwyższym poziomie. Ponieważ każde siedzisko oraz leżanka oddziałują na inną partię mięśni, dopiero po wypróbowaniu wszystkich pozycji w wannie SPA, osiągamy kompleksowy masaż całego ciała.

rodzaje masaży usspa

Charakterystyka i właściwości opatentowanych układów dysz

SHIATSUCOMPLEXiN

Masaż punktowy Shiatsu składa się z systemu dysz kierunkowych, wywierających nacisk na punkty Shiatsu w obszarach szczytów yang (szczyty to kanały, przez które według tradycyjnej medycyny wschodu przepływa energia przez całe ciało). W skrócie wiąże się to z wywieraniem symetrycznego nacisku, dzięki czemu energia znika w miejscach, gdzie jest jej za dużo i jest przekazywana w miejsca, gdzie jest jej za mało. Celem tego masażu jest zrównoważenie strony prawej i lewej oraz przywrócenie równowagi, harmonii i zdrowia.

HAMAMCOMPLEXiN

Tradycyjna wizyta w Hammamie (łaźni tureckiej) zawsze powinna mieć na celu relaks, orzeźwienie i odnowę. Zespół projektantów i designerów HamamComplexiN czerpiąc z blisko-wschodnich technik masażu pleców, stworzyło masaż regeneracyjny i pobudzający. Jego after-efekt to poczucie ożywienia i lekkości oraz przypływ nowej energii przepływającej przez ciało.

FANCOMPLEXiN

Masaż głównych mięśni pleców, wykorzystujący jedną z tradycyjnych metod masażu – pocieranie wachlarzem. Jest to masaż relaksujący wykonywany w formie ruchu obrotowego, który w wannach SPA marki USSPA jest wykonywany za pomocą zespołu obrotowych dysz.

XCOMPLEXiN

Masaż punktowy dysz ułożonych w kształcie krzyża oddziałuje na dolną część lędźwiową, która z reguły jest najbardziej obciążoną częścią pleców. XComplexiN rozluźnia partie mięśniowe w obszarze połączenia kończyn dolnych i tułowia, które są tak istotne dla zachowania prawidłowej postawy ciała.

LEGCOMPLEXiN

Kombinacja podwójnych punktowych dysz strumieniowych pozwalająca na masaż pośladków, poprzez łydki aż do stóp. Stymulowanie zwrotnych punktów na stopach zapewnia efekt relaksu na całym ciele.

FRONTCOMPLEXiN

Podczas gdy wszystkie inne wanny SPA na rynku skupiają się na tylnych partiach ciała, marka USSPA jako pierwsza oddziałuje również na napięte grupy mięśni czołowych. Mięśnie ud na co dzień podlegają dużym obciążeniom, nie tylko podczas uprawiania sportu. Wyjątkowa przestrzeń z frontalną dyszą masującą oferuje głęboki masaż przedniej części uda.

DYSZE SPECJALNE

  • Extreme Jet: duża dysza z osobnym sterowaniem, która wytwarza silny prąd wirowy w całej wannie SPA.
  • Pillow Jet: dysza z własnym sterowaniem umiejscowiona pod poduszką specjalnie do masażu karku.
  • Volcano Jet: to nie tylko gejzer wody stanowiący doskonałą atrakcję, ale również oryginalny prąd masujący.

LEŻANA iNWAVE®

Unikalna leżanka iNwave ® to najwygodniejsze i najlepiej doposażone w dysze hydromasażu miejsce w wannie SPA. Zapewnia niesamowity komfort i niezwykłą różnorodność zastosowanej hydroterapii. Umożliwia ustalenie pozycji masującej stóp w różnych miejscach dla osób o różnym wzroście. Leżanka iNwave ® posiada także możliwość siedzenia w obu kierunkach. Leżanka iNwave ® stanowi patent marki USSPA.

PRZECIWPRĄD W-FLOW

Najmocniejszy przeciwprąd dozwolony w basenach wg. standardów EU – najwyższa moc silnika 2,2kW przy obrotach maksymalnych 2850rpm. Poczuj moc trzech pomp o mocy aż 5 HP.  Wyjątkowy i specjalnie zaprojektowany kształt przepływu strumienia wody. Przeciwprąd USSPA składa się z 6 kierunkowych dysz, z których każda posiada regulację kierunku przepływu. Dysze można uruchomić w sekwencji: 2, 4 lub 6. To zapewnia możliwość ustawienia wielu różnych kombinacji dla każdego pływaka indywidualnie.

Pływanie z przeciwprądem zdecydowanie różni się od pływania na profesjonalnej pływalni, aktywuje nieco inne partie ciała i pleców, dlatego wymaga też czasu oraz wprawy.

SWIM SPA marki USSPA nie jest produktem dla sportowców olimpijskich i nie nadaje się do treningów przed zawodami. Jednocześnie daje dokładnie to, czego oczekujesz od produktu do użytku prywatnego, codziennego pływania rekreacyjnego i treningu kondycyjnego.

 

Co to jest hydromasaż? korzyści i zalety masażu wodnego

Hydromasaż w prywatniej wannie SPA to sprawdzony sposób na relaksację i odprężenie ciała. W specjalnie zaprojektowane układy dysz odpowiadają różnym technikom masażu i odziałowują na konkretne mięśnie i części ciała. Ciepła woda woda rozluźnia ciało natomiast woda wtłaczana ciśnieniowo w połączeniu z zimnym powietrzem rozbija spięte mięśnie i uelastycznia skórę. Hydroterapia pomaga złagodzić bóle mięśniowe oraz stres. Seans w wannie SPA typu jacuzzi uspokaja i ułatwia zasypianie. Dodatkowo, hydromasaż w pobudza krążenie krwi i poprawia samopoczucie. To doskonały sposób na odprężenie się po długim dniu oraz, regenerację po wysiłku fizycznym i treningu, lub na poprawę ogólnej kondycji fizycznej i psychicznej.