wanny spa typu jacuzzi

Firma KESKE jest oficjalnym dystrybutorem 3 wiodących marek: WELLIS, USSPA oraz JACUZZI. Dostarczamy, montujemy i serwisujemy wanny SPA oraz SWIM SPA.

WELLIS 

EKONOMICZNY WYBÓR

WIELE MOŻLIWOŚCI

 

Firma Wellis® to węgierski producent wanien SPA oraz SWIM SPA będący na rynku od ponad 20 lat. Produkty marki Wellis cechuje wysoka trwałość i odporność na warunki atmosferyczne. Są bogate w dodatki oraz atrakcje wodne: kolorowe światła, głośniki, fontanny, wodospady etc. Wanny SPA marki Wellis reprezentują najlepszy stosunek jakości do ceny. Niewątpliwą przewagą jest ich niska awaryjność oraz dostępność części zamiennych.

USSPA

MINIMALISTYCZNY DESIGN

NOWOCZESNA TECHNOLOGIA

 

Firma USSPA® to czeska, rodzinna firma, która od ponad 2 pokoleń produkuje prestiżowe wanny SPA oraz SWIM SPA. Jest marką niszową, stawiającą na minimalistyczny design, maksymalny relaks oraz wyciszenie. Nie jest producentem masowym. Produtky USSPY wyróżniają się na rysnku wellness: drewnianymi obudowami, podwójną leżanką, trzema rodzajami pokrywy oraz rozwiązaniami technologicznymi. USSPA 3-krotnie otrzymała prestiżową nagrodę Red Dot Design Award.

JACUZZI

ŚWIATOWY PRESTIŻ

JAKOŚĆ HYDROTERAPII

 

Jacuzzi® to światowy lider w produkcji wanien SPA z hydromasażem. Od ponad 65 lat firma ustanawia nowe standardy w dziedzinie WELLNESS posiadając liczne prawa patentowe dla wielu technologii. Produkty maki Jacuzzi cechuje najwyższa jakość masażu i doznań. Hydroterapia marki Jacuzzi jest znana na całym świecie, a nazwa, która zapoczątkowała tę branżę nadal ją redefiniuje. Jacuzzi to marka znana i ceniona na rynku Wellness & SPA. Posiada w swej ofercie produkty dla najbardziej wymagających Klientów. 

swim-spa – basen całoroczny

Swim SPA to połączenie basenu o niewielkich rozmiarach, z możliwością odbycia profesjonalnego treningu pływackiego (pływanie z przeciwprądem przypomina trochę bieg na bieżni), natomiast rozmieszczone na stopniach dysze z hydromasażem przynoszą ulgę zmęczonym mięśniom. Jest to produkt kompaktowy 3w1, który nie potrzebuje żadnych pomieszczeń technicznych – cała technologia i filtracja znajduje się w obrębie niecki basenu. Przyjemna temperatura wody pozwala cieszyć się Swim SPA przez cały rok.

W ofercie Keske® posiadamy SWIM SPA marek: Wellis®, USSPA® oraz Jacuzzi®. Skontaktuj się z nami w celu możlwości przetestowania Swim SPA!

Swim Spa marki Wellis

przedział cenowy: $

Swim Spa marki USSPA

przedział cenowy: $$

Swim Spa marki Jacuzzi

przedział cenowy: $$$

 

 

ODZWIEDŹ NASZ SALON I PRZETESTUJ SWIM SPA!

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

NASZE USŁUGI

W Keske zapewniamy kompleksową obsługę i serwis wszystkich naszych produktów.    Skontaktuj się z naszym  biurem w celu uzyskania szczegółowej oferty usług.

SKLEP KESKE

BLOG KESKE