IKONA HYDROTERAPII

Jacuzzi® to światowy lider w produkcji wanien SPA z hydromasażem. Od ponad 65 lat firma ustanawia nowe standardy w dziedzinie WELLNESS posiadając liczne prawa patentowe dla wielu technologii. Produkty maki Jacuzzi® cechuje niepowtarzalny design, innowacyjne rozwiązania oraz najwyższa jakość masażu i doznań.

TWOJE DOMOWE

SPA & WELLNESS

Wszystkie produkty Jacuzzi® cechuje duża możliwość personalizacji. Szeroki wachlarz rozwiązań posiada pakiet akcesoriów oraz dodatkowego wyposażenia. Produkty  Jacuzzi®  spełniają wymagania nawet najbardziej wymagających użytkowników.

MASZ PYTANIA? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI.

Zalety marki JACUZZI®

Kilka powodów dlaczego warto wybrać najlepszą hydroterapię na rynku.

HYDROTERAPIA

Jak wynika z badań hydroterapia  sprzyja leczeniu wielu chorób m.in. zapalenia stawów, łagodzi bóle pleców, karku czy skurcze nóg.

 

ZASYPIANIE

Hydromasaż wpływa pozytywnie na samopoczucie, pomaga się zrelaksować, uwolnić od stresu oraz poprawia jakość snu.

REGENERACJA

Hydroterapia jest elementem rekreacji po wysiłku; pomaga złagodzić bóle potreningowe i pomóc w uwolnieniu kwasu mlekowego.

PERFORMANCE

Marka Jacuzzzi® z dumą współpracuje ze sportowacami wytrzymałościowymi i profesjonalistami na całym świecie aby wciąż udoskonalać swoje produkty

TRADYCJA

Rodzinna marka od ponad 65 lat dostarcza innowacyjnych rozwiązań oraz wyznacza światowe trendy w dziedzinie Wellness. Teraz możesz się nimi cieszyć w zaciszu własnego domu.

 

oferta JACUZZI®

Poznaj wszystkie kolekcje produktów: J-200, J-300, J-400, J-500, DESIGN, LODGE+ oraz SWIM SPA.

PRYWATNE 2-3 OSOBY
RODZINNE 4-6 OSÓB
WIELOOSOBOWE 6+ OSÓB

Katalogi do pobrania

Pobierz najnowsze katalogi i wybierz najlepszy produkt Jacuzzi® dla siebie i swojej rodziny. Skontaktuj się z nami a chętnie pomożemy i doradzimy, a także wyślemy kartę produkty i warunki techniczne.

 

WANNY SPA

I SWIM SPA

 

KOLEKCJA WANIEN

I PRYSZNICY

 

KOLEKCJA WELLNESS

PROFESSIONAL

GALERIA REALIZACJI

Zainspiruj się wspaniałymi pomysłami na projekt i montaż wanien SPA marki Jacuzzi®.

keske oficjalnym dystrybutorem marki

 

MASZ PYTANIA? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI.