PRZESŁAĆ OFERTĘ NA WANNĘ SPA LUB SWIM SPA?

 

CECHY MARKI WELLIS®

Seria peak life

Luksusowe wanny spa Wellis PeakLine to prestiż w każdym calu. Bogate wyposażenie, unikalny design, komfortowe rozmiary – zagwarantują relaks i odpoczynek dla całej rodziny w zaciszu własnej, domowej strefy spa.

To największe wanny spa na rynku.

Ceny wanien zaczynają się już od 59 500 zł.

zobacz produkty

Seria city life

Jacuzzi ogrodowe Wellis CityLine zaprojektowane zostały z myślą o najbardziej wymagających. W zależności od potrzeb, każdy dobierze sobie odpowiedni dla siebie system masażu – dzięki różnym rozmieszczeniom dysz w każdym z modeli.

Wanny spa zostały wyposażone w najwydajniejszy system uzdatniania wody. Dostępne są również różne warianty kolorystyczne obudów.

Ceny wanien zaczynają się już od 42 500 zł.

zobacz produkty

seria my lINE

Jacuzzi ogrodowe Wellis MyLine łączy ergonomiczny design i kompaktowe wymiary, dysponując nawet niewielką przestrzenią w łazience czy tarasie, można zapewnić sobie komfortową strefę osobistego spa i cieszyć się relaksem w domowych warunkach.

Jako nieliczne wanny na rynku mogą zostać podłączone pod zasilanie jednofazowe 230 V. Ceny wanien zaczynają się już od 28 500 zł.

zobacz produkty

PRZESŁAĆ OFERTĘ NA WANNĘ SPA LUB SWIM SPA?

SeRIA SWIM LINE

Baseny ogrodowe z przeciwprądem Wellis Swim Line stanowią luksusowe uzupełnienie domowej strefy fitness oraz spa – dzięki nim można połączyć zajęcia sportowe z jednoczesnym relaksem w komfortowym otoczeniu.

Zaprojektowane zostały z myślą o zaspokojeniu potrzeb osób najbardziej wymagających – nie ma obawy, że będzie towarzyszył nam niepokój na myśl o zbyt płytkim basenie – seria Swim Line wychodzi naprzód i oferuje urządzenia o satysfakcjonującej głębokości aż do 1,4 metra.

Ceny basenów zaczynają się już od 105 000 zł.

zobacz produkty

ZOSTAŃMY W KONTAKCIE

Zapisz się do newslettera Keske. Dowiedz się pierwszy o naszych nowościach i najlepszych promocjach.