Domowe SPA – Jak Wybrać Wannę SPA – jacuzzi

Jak wybrać wannę spa?

Gdy już odpowiemy sobie na pytanie, gdzie ma stanąć nasz nowy nabytek wybór staje się łatwiejszy. Coraz bardziej popularne stają się tzw. pokoje kąpielowe wyposażone w saunę, łaźnię oraz wannę spa. Nie płacąc za pobyt w spa i nie tracąc czasu na dojazd, po zamknięciu drzwi znajdujemy się we własnej strefie wellness.

Domowe spa to głównie hydromasaż i na jakość masażu jaką umożliwia wanna należy zwrócić uwagę. Woda pod wysokim ciśnieniem, wydobywa się z dysz, uderzając w mięśnie, rozluźnia je i działa na nas odprężająco. Masaż w profesjonalnych urządzeniach potęgowany jest przez dopowietrzenie, co powoduje mocniejsze doznania. Siła hydromasażu jest ściśle powiązana z ilością i mocą pomp. Wybierając, zwróćmy uwagę jak wiele dysz obsługiwanych jest przez ilość i moc pomp. Przy domowych wannach spa moc grzałki nie jest już tak istotna.

Nie zapomnijmy, że wanna spa jest dostarczana w jednym elemencie i musi bezpiecznie zostać przeniesiona do miejsca docelowego. Dlatego często zakup odbywa się przed pomniejszeniem otworów drzwiowych czy okiennych.

Transport i montaż w ogrodzie nie stanowi już takiego problemu. Profesjonalny minibasen budowany jest z myślą o korzystaniu z niego pod gołym niebem. Dodatkowe wyposażenie wanny spa zastępuje wiele dodatkowych urządzeń, w które musielibyśmy zainwestować. Z naszej oferty mogą być wyposażone w głośniki stanowiące profesjonalne nagłośnienie. Szum wody z dodatkowej fontanny ukoi nasze zmysły nawet gdy odpoczywamy poza wanną a chromoterapia, czyli terapią kolorami upiększy nasz taras poprzez grę świateł.

Wanna spa zimą?

Wyobraźmy sobie własne gorące źródła wśród zasp śniegu. Jeśli marzymy o korzystaniu z wanny zimą nie bez znaczenia jest moc grzałki – po otwarciu pokrywy, woda szybko się wychładza. Zanurzeni w przyjemnej ciepłej wodzie korzystamy z dobrodziejstw hydromasażu, który rozluźnia napięte mięśnie, dodaje energii i pozwala dłużej zachować młodość.