fbpx

Łaźnia parowa

Łaźnia parowa na zamówienie, znana też powszechnie jako łaźnia rzymska lub łaźnia turecka – to kolejny element szerokiej oferty KESKE. Produkcja i montaż łaźni parowych wymaga dużego doświadczenia oraz fachowego wykonawstwa, dlatego warto powierzyć to zadanie naszej firmie. Budowa łaźni parowej wymaga zastosowania specjalistycznych materiałów wodoszczelnych oraz termo- i paroizolacyjnych. Wykonujemy łaźnie ze styroduru oraz stosujemy efektowne wykończenia w postaci mozaiki ceramicznej/szklanej. Kluczowym elementem tego typu rozwiązania jest generator pary, który zabudowywany jest w przyległej do łaźni przestrzeni, a także odpowiednia wentylacja i kanalizacja. W łaźni rzymskiej (parowej) panuje do 100% wilgotności, a temperatura waha się między 40 a 55 st. C.

Łaźnia parowa – korzyści dla zdrowia

W przeciwieństwa do sauny, z kąpieli w łaźni parowej można korzystać bez specjalnych ograniczeń czasowych (nawet codziennie). Kłęby pary wydobywającej się przez dysze i otwory w podłodze łaźni – skutecznie oczyszczają, nawilżają i regenerują skórę oraz obniżają napięcie mięśniowe. Pobyt w łaźni parowej działa także odprężająco na psychikę, łagodzi bóle reumatyczne, wspomaga leczenie dróg oddechowych i sprzyja we wprowadzeniu ciała w stan głębokiego relaksu. Kąpiel w łaźni rzymskiej poprawia również krążenie krwi, zwiększa wydolność płuc i odporność organizmu, często jest wstępem do masażu lub różnych zabiegów kosmetycznych.

Łaźnia parowa na zamówienie od KESKE charakteryzują się solidną konstrukcją, dbałością o każdy detal, oryginalną stylistyką, dużą funkcjonalnością oraz możliwością płynnej regulacji poszczególnych parametrów.

Interesuje Cię ten produkt? Zapytaj o niego!

  Chcesz wiedzieć więcej?
  Zadzwoń!

  Sauny - artykuły

  sauna sucha fińska akcesoria do sauny wiaderko częstochowa keske

  Sauna fińska sposobem na relaks

  Chcąc uniknąć rutyny i nudy, warto zapoznać się z wszelkimi możliwościami, które daje nam sauna fińska. Dobrze przygotowani, możemy zafundować...