Mała sauna – duża przyjemność: Czy warto stawiać na kompaktowe rozwiązania?

Sauny wewnętrzne stają się coraz popularniejszym wyborem wśród entuzjastów relaksu i zdrowego stylu życia ale co jeśli mamy mocno ograniczoną przestrzeń? Czy mała sauna ma sens? Czy warto zainwestować w niewielki, ale intymny kącik relaksu?
Odpowiedź brzmi: zdecydowanie TAK!
Oto kilka powodów, dla których warto rozważyć tę opcję:

Oszczędność miejsca:

Małe sauny są idealnym rozwiązaniem dla osób, które mają ograniczoną przestrzeń w swoim domu. Często możemy zaadaptować niewielki kawałek pomieszczenia, np. w małej spiżarni i stworzyć w nim prawdziwy azyl relaksu.

Nasza najnowsza realizacja mini sauny ma miejsce w przestrzeni, która pierwotnie była przeznaczona dla kabiny prysznicowej 🙂

ZOBACZ TUTAJ

Koszty eksploatacji:

Małe sauny zużywają mniej energii niż ich większe odpowiedniki. Dzięki temu, korzystanie z nich może być bardziej ekonomiczne i przyjazne dla portfela.

Intymność i prywatność:

Saunowanie to czas dla siebie, czas relaksu i regeneracji. W małej saunie możemy cieszyć się tym doświadczeniem w zupełnej prywatności, co dla wielu osób jest niezwykle istotne.

Kreatywne wykorzystanie przestrzeni:

Pomysły na adaptację małej przestrzeni na saunę są praktycznie nieograniczone.
Nawet wnęki pod schodami czy spiżarnie mogą zostać przekształcone w małe oazy relaksu. To co w dużych saunach jest przestrzenią niewykorzystaną, w małej saunie może zyskać nowe życie, np. przestrzenie pod ławami, pod którymi możemy zaprojektować ukrytą, ruchomą dodatkową ławę czy podest.

Słońce o każdej porze roku:

Mała przestrzeń to również idealne rozwiązanie dla sauny Infrared, która promieniowaniem podczerwonym ogrzeje nasze ciało niczym promienie słoneczne w ciągu lata.
Sauna IR to najmniej wymagający rodzaj sauny, który jest wręcz stworzony do malutkich przestrzeni. Jeśli uwielbiasz ciepełko wprost ze słońca, sauna IR jest właśnie dla Ciebie 🙂


Więcej o saunie Infrared TUTAJ.

Jeśli zastanawiacie się nad małą sauną, z przyjemnością pomożemy zaprojektować wolną przestrzeń i urządzić prywatną strefę spa na wyciągnięcie ręki 🙂

Zespół Keske.