fbpx

Keske - Sauny Baseny Wanny Spa

Firma KESKE od kilkunastu lat specjalizuje się w dostarczaniu kompleksowych i funkcjonalnych rozwiązań z obszaru SPA & Wellness, dopasowanych do indywidualnych preferencji oraz dynamicznie zmieniających się rynkowych trendów. W naszej ofercie znajdują się m.in. domowe i ogrodowe sauny na wymiar, estetyczne baseny zewnętrzne, efektywne wanny SPA z hydromasażem oraz klimatyczne łaźnie parowe. W ramach szerokiej oraz zróżnicowanej gamy produktowej, proponujemy ponadto eleganckie meble SPA i ogrodowe, klasyczne balie, wydajną chemię basenową, praktyczne akcesoria do sauny czy solidne zadaszenia teleskopowe.
Marka KESKE jest dziś synonimem solidności, innowacyjności, niebanalnego designu i najwyższego komfortu. Nasza oferta skierowana jest przede wszystkim do świadomych osób, które cenią luksus, jakość, a także nie uznają kompromisów w poszukiwaniu najlepszych warunków do relaksu, odpoczynku, regeneracji, poprawy zdrowia oraz kondycji ciała i umysłu. Jako producent saun, wykonawca basenów oraz dostawca wysokiej klasy akcesoriów SPA & Wellness, zapewniamy sprawną i kompleksową realizację każdego projektu czy zamówienia.

Wyposażenie SPA

Współpracujemy wyłączenie ze sprawdzonymi partnerami oraz z renomowanymi producentami, dzięki czemu jesteśmy w stanie sprostać konkretnym wymaganiom i dopasować rozwiązania do indywidualnych potrzeb. Klienci firmy KESKE mogą liczyć na nasze życzliwe wsparcie na każdym etapie realizacji i fachowe doradztwo w zakresie doboru optymalnych opcji funkcjonalnych oraz aranżacyjnych. Projektujemy najlepsze, „szyte na miarę” rozwiązania – zarówno do użytku domowego, jak i plenerowego (ogród, taras), ale dostarczamy oraz montujemy także gotowe modele katalogowe.

Nasze sauny fińskie (suche), sauny parowe (mokre), sauny infrared (podczerwień), całoroczne baseny naziemne, minibaseny SPA, balie oraz wanny ogrodowe – cieszą się uznaniem wśród klientów z wszystkich rejonów Polski. Na swoim koncie mamy setki udanych realizacji oraz szerokie grono zadowolonych klientów, co napawa nas dumą i stało się motorem napędowym naszych starań o jeszcze lepszą jakość usług. Zaufali nam również (u)znani w branży producenci urządzeń i komponentów, dlatego dziś możemy zaoferować naszym klientom wyroby takich marek, jak np.: Compass, Abatec, Megiw, Wellis, Bevo, Harvia, Miralux, Tylo, Bassau, Funam, Aleksander Rose, Shield czy Glatz.

KESKE. Postaw na sprawdzone rozwiązania!

KESKE spełni Twoje marzenia o osobistym centrum SPA oraz relaksacyjnej strefie basenowej w domu lub w ogrodzie. Zainspirujemy Cię ciekawym pomysłem i pomożemy stworzyć koncepcję, a później zaprojektujemy, zamontujemy oraz otoczymy opieką serwisową wykonaną dla Ciebie saunę, basen czy łaźnię.