fbpx

Sauna beczka

W naszej ofercie znajdziecie Państwo również saunę ogrodową w kształcie beczki. To wysokiej jakości produkt, w którym można się odprężyć, a także zadbać o zdrowie i kondycję fizyczną. Dzięki niej można posiadać swoje prywatne Spa w ogrodzie. Sauna może być użytkowana w każdej porze roku. Wykonana jest z elementów drewnianych grubości 45 mm, dzięki czemu dobrze izoluje temperaturę. Naturalne impregnowane z zewnątrz drewno świerk skandynawski idealnie wpisze się w przestrzeń Twojego ogrodu. Owalny kształt ma wpływ na szybsze nagrzewanie. Ciepło znacznie lepiej się kumuluje i przepływa, po całym wnętrzu sauny beczkowej.

Mamy dla Państwa również dodatkowe rozwiązanie, od teraz możecie podróżować z własną sauną. Dzięki prostej przyczepie jest łatwa do przenoszenia i transportowania do pożądanego miejsca.

Sauna beczka na wymiar od KESKE charakteryzują się solidną konstrukcją, dbałością o każdy detal, oryginalną stylistyką, dużą funkcjonalnością oraz możliwością płynnej regulacji poszczególnych parametrów.

Interesuje Cię ten produkt? Zapytaj o niego!

  Chcesz wiedzieć więcej?
  Zadzwoń!

  Sauny - artykuły

  sauna sucha fińska akcesoria do sauny wiaderko częstochowa keske

  Sauna fińska sposobem na relaks

  Chcąc uniknąć rutyny i nudy, warto zapoznać się z wszelkimi możliwościami, które daje nam sauna fińska. Dobrze przygotowani, możemy zafundować...