fbpx

Sauna infrared IR

Tradycyjna łaźnia parowa zyskała prawdziwą konkurencję w postaci sauny infrared (IR). Łączy ona zalety wysokotemperaturowych modeli z ograniczeniem wysokiej wilgotności powietrza. Dzięki temu mogą z niej korzystać osoby, które z przyczyn zdrowotnych musiały unikać wilgotności przekraczającej 80%.

W KESKE zamówisz spersonalizowane sauny na wymiar z pakietem indywidualnych rozwiązań i unikalną stylistyką.

Sauna infrared - producent

Sauna fińska sposobem na relaksJako producent saun infrared pragniemy zwrócić szczególną uwagę na ich specyficzne cechy. Wykorzystanie promienników podczerwieni umożliwia bezpośrednie ogrzewanie ciała użytkownika, a nie samego pomieszczenia przez co panująca temperatura jest niższa. Do korzyści uzyskanych ze stosowania IR można zaliczyć m.in. oczyszczenie organizmu z różnego rodzaju toksyn, spalanie kalorii, a także poprawę wyglądu skóry. Producenci powinni promować modele IR ze względu na ich ekonomiczność oraz pozytywne oddziaływanie.

Sauna infrared - jak działa ?

Wykorzystuje promienie podczerwone, które generują ciepło odczuwane przez skórę. Głęboko oddziałujące na skórę promienie wywołują bardzo intensywne pocenie i oczyszczają zarówno skórę, jak i organizm. Dzięki takiemu oddziaływaniu sauny infrared znajdują zastosowanie w:

 • rekonwalescencji po kontuzjach,
 • lepszym przepływie krwi i poprawie metabolizmu oraz obiegu krwi,
 • redukcji stresu i relaksacji,
 • usuwaniu nadmiar kwasów z organizmu.

Duży wybór saun IR

Oferta naszego sklepu obejmuje kilka modeli, umożliwiając wybór najlepszego rozwiązania do swoich potrzeb i warunków lokalowych:

 • IR 1 – jednoosobowy model z czterema promiennikami ceramicznymi. Odpowiedni w domkach letniskowych oraz w pokojach kąpielowych w domach prywatnych. Konstrukcja dostępna w dwóch wariantach wymiarowych – jeden model ze ściętym bokiem.
 • IR 2 – dwuosobowy model prostokątny z 5 promiennikami ceramicznymi. Konstrukcja wykończona jest przy wykorzystaniu drewna świerku skandynawskiego. Model dostępny w jednym wariancie wymiarowym.
Interesuje Cię ten produkt? Zapytaj o niego!

  Chcesz wiedzieć więcej?
  Zadzwoń!

  Sauny - artykuły

  sauna sucha fińska akcesoria do sauny wiaderko częstochowa keske

  Sauna fińska sposobem na relaks

  Chcąc uniknąć rutyny i nudy, warto zapoznać się z wszelkimi możliwościami, które daje nam sauna fińska. Dobrze przygotowani, możemy zafundować...