fbpx

Sauna infrared IR

Tradycyjna łaźnia parowa zyskała prawdziwą konkurencję w postaci sauny infrared (IR). Łączy ona zalety wysokotemperaturowych modeli z ograniczeniem wysokiej wilgotności powietrza. Dzięki temu mogą z niej korzystać osoby, które z przyczyn zdrowotnych musiały unikać wilgotności przekraczającej 80%.

W KESKE zamówisz spersonalizowane sauny na wymiar z pakietem indywidualnych rozwiązań i unikalną stylistyką.

Producent sauny infrared

Jako producent saun infrared pragniemy zwrócić szczególną uwagę na ich specyficzne cechy. Wykorzystanie promienników podczerwieni umożliwia bezpośrednie ogrzewanie ciała użytkownika, a nie samego pomieszczenia przez co panująca temperatura jest niższa. Do korzyści uzyskanych ze stosowania IR można zaliczyć m.in. oczyszczenie organizmu z różnego rodzaju toksyn, spalanie kalorii, a także poprawę wyglądu skóry. Producenci powinni promować modele IR ze względu na ich ekonomiczność oraz pozytywne oddziaływanie.

Jak działa sauna infrared?

Wykorzystuje promienie podczerwone, które generują ciepło odczuwane przez skórę. Głęboko oddziałujące na skórę promienie wywołują bardzo intensywne pocenie i oczyszczają zarówno skórę, jak i organizm. Dzięki takiemu oddziaływaniu sauny infrared znajdują zastosowanie w:

 • rekonwalescencji po kontuzjach,
 • lepszym przepływie krwi i poprawie metabolizmu oraz obiegu krwi,
 • redukcji stresu i relaksacji,
 • usuwaniu nadmiar kwasów z organizmu.
Duży wybór saun IR

Oferta naszego sklepu obejmuje kilka modeli, umożliwiając wybór najlepszego rozwiązania do swoich potrzeb i warunków lokalowych:

 • IR 1 – jednoosobowy model z czterema promiennikami ceramicznymi. Odpowiedni w domkach letniskowych oraz w pokojach kąpielowych w domach prywatnych. Konstrukcja dostępna w dwóch wariantach wymiarowych – jeden model ze ściętym bokiem.
 • IR 2 – dwuosobowy model prostokątny z 5 promiennikami ceramicznymi. Konstrukcja wykończona jest przy wykorzystaniu drewna świerku skandynawskiego. Model dostępny w jednym wariancie wymiarowym.
Interesuje Cię ten produkt? Zapytaj o niego!

  Chcesz wiedzieć więcej?
  Zadzwoń!

  Sauny - artykuły

  sauna sucha fińska akcesoria do sauny wiaderko częstochowa keske

  Sauna fińska sposobem na relaks

  Chcąc uniknąć rutyny i nudy, warto zapoznać się z wszelkimi możliwościami, które daje nam sauna fińska. Dobrze przygotowani, możemy zafundować...