fbpx

Sauna mokra - combi

Sauna mokra, zwana także jako sauna combi lub sauna o podwyższonej wilgotności – to rozwiązanie „2 w 1”, w którym użytkownik ma wpływ zarówno na regulację temperatury, jak i wilgotności powietrza.

Standardowa temperatura w saunie mokrej wynosi ok. 50-65 st. C, a optymalna wilgotność powietrza waha się w przedziale 20-40%. Taka konfiguracja parametrów przekłada się na najlepsze warunki do odpoczynku i ma doskonałe właściwości prozdrowotne. Pobyt w saunie mokrej to świetny sposób na relaks i zniwelowanie zmęczenia, sauna combi ma również dobroczynny wpływ na oczyszczanie skóry z toksyn, wspomaga układ krwionośny oraz wskazany jest dla osób z dolegliwościami reumatycznymi. Można w niej z powodzeniem zorganizować seans aromaterapii.

Sauna mokra – jak działa sauna combi?

Sauna mokra wyposażona jest w specjalny piec saunowy z zasobnikiem na wodę. W momencie rozgrzewania się pieca, dochodzi do odparowywania wody z zasobnika i sukcesywnego zwiększania wilgotności wewnątrz sauny. Sauna combi może funkcjonować jako sauna sucha, jednak funkcja łaźni parowej (dzięki zasobnikowi z wodą) zdecydowanie zwiększa jej funkcjonalność. Wysokość temperatury i stopień wilgotności zależą od indywidualnych preferencji użytkownika.

W KESKE zamówisz spersonalizowane sauny mokre na wymiar z pakietem indywidualnych rozwiązań i unikalnym designem, ale możesz zdecydować się także na konkretny model katalogowy sauny combi.

W KESKE zamówisz spersonalizowane sauny na wymiar z pakietem indywidualnych rozwiązań i unikalną stylistyką.

Interesuje Cię ten produkt? Zapytaj o niego!

  Chcesz wiedzieć więcej?
  Zadzwoń!

  Sauny - artykuły

  sauna sucha fińska akcesoria do sauny wiaderko częstochowa keske

  Sauna fińska sposobem na relaks

  Chcąc uniknąć rutyny i nudy, warto zapoznać się z wszelkimi możliwościami, które daje nam sauna fińska. Dobrze przygotowani, możemy zafundować...