fbpx

Sauna na wymiar

Efektowne i komfortowe sauny na wymiar to nasza specjalność i zarazem pasja, dzięki której spełniliśmy już marzenia setek klientów o własnej strefie SPA. Wykonujemy sauny fińskie na wymiar (suche) oraz sauny mokre na zamówienie (combi). Oferujemy ponadto personalizowane sauny infrared, łaźnie parowe, a także wielozadaniowe sauny combo pod wymiar – dopasowane do Twoich indywidualnych potrzeb.
Kompleksowa budowa sauny na wymiar realizowana przez KESKE „pod klucz” – to koncepcja, projekt, wykonanie, uruchomienie i serwis. Proponujemy zarówno estetyczne domowe sauny na zamówienie – idealnie wkomponowane w strefę mieszkalną, jak i funkcjonalne sauny ogrodowe na wymiar, które będą też efektownym elementem aranżacji Twojej przydomowej przestrzeni.
Sauna na wymiar dopasowana do Twoich potrzeb

Nasze usługi wyróżnia indywidualne podejście do klienta, wysokiej jakości materiały, doskonała estetyka wykonania i dbałość o najmniejsze nawet detale. Wykonujemy sauny na wymiar na terenie całego kraju, a szybki termin realizacji i atrakcyjne ceny to kolejne powody, dla który warto skorzystać z oferty firmy KESKE. Satysfakcja i zadowolenie klienta są dla nas najważniejsze!

  Parametry sauny
  Dane klienta   

   

  Sauna - artykuły

  sauna sucha fińska akcesoria do sauny wiaderko częstochowa keske

  Sauna fińska sposobem na relaks

  Chcąc uniknąć rutyny i nudy, warto zapoznać się z wszelkimi możliwościami, które daje nam sauna fińska. Dobrze przygotowani, możemy zafundować...