fbpx

Sauna ogrodowa

Chcesz cieszyć się rozwiązaniem na miarę Twoich indywidualnych potrzeb? W ofercie Keske znajdziesz jedyne w swoim rodzaju Sauny Ogrodowe. Starannie zaprojektowane i wyprodukowane konstrukcje to definicja luksusu. Fińska, mokra, a może Infrared? Wspólnie dobierzemy model spełniający Twoje oczekiwania. Gotowe pomieszczenie będzie Twoją oazą spokoju, miejscem, w którym możesz się odprężyć, a jednocześnie zadbać o zdrowie czy kondycję fizyczną.

Sauna ogrodowa to rozwiązanie dedykowane do zabudowy i użytku na otwartej przestrzeni. Właściciele posesji najczęściej decydują się na sauny w ogrodzie, np. w pobliżu basenu, zwiększając w ten sposób swoją prywatną strefę rekreacji, relaksacji i SPA. Z racje swej specyfiki, sauny ogrodowe wymagają lepszej izolacji termicznej i/lub wykonywane są z grubszych desek (do 5 cm). Wolnostojąca sauna ogrodowa to całkowicie niezależna budowla, dlatego posiada dach oraz wyposażona jest w zintegrowaną z całą konstrukcją podłogę z litego drewna.

Sauny ogrodowe – oferta KESKE

Powierzając wykonanie sauny ogrodowej firmie KESKE, możesz zdecydować się na dowolny model, taki jak np. sauna fińska (sucha), sauna mokra (combi), sauna infrared (podczerwień) czy sauna combo (3w1). Sauny ogrodowe KESKE cechuje duża staranność wykonania i niebanalny design, dzięki czemu stają się one atrakcyjnym elementem małej architektury, pozytywnie wpływają na walor estetyczny posesji oraz jej prestiż.

W KESKE zamówisz spersonalizowane sauny na wymiar z pakietem indywidualnych rozwiązań i unikalną stylistyką.

Sauna ogrodowa – relaks i odprężenie
Od lat dużą popularnością cieszy się za granicą, dziś dostępna jest niemalże na wyciągnięcie ręki. Dzięki specjalnej konstrukcji z powodzeniem eksploatowana może być o każdej porze roku. Jest niezwykle użyteczna i doceniana za swoje wyjątkowe właściwości, a jednocześnie estetyczny design. Oferowane przez nas kabiny wyróżnia wysoka estetyka, która idealnie wpisuje się w najbliższe otoczenie domu. Dzięki temu stanowią one gustowne wyposażenie każdego ogrodu. Odkryj nasze propozycje i ciesz się swoim własnym SPA.
Drewniane konstrukcje parowe i suche montujemy zarówno w domach, jak i na zewnątrz, dzięki czemu możesz zdecydować, jakie rozwiązanie będzie dla Ciebie najlepsze. Sauny ogrodowe tworzymy na zamówienie (pod konkretne wymiary), ale w ofercie posiadamy także gotowe kabiny.
Sauny ogrodowe posiadają grubszą izolację termiczną, ponieważ wykonujemy je z grubszej deski (nawet do 5 cm). Dzięki temu zawsze mamy pewność, że temperatura w środku nie będzie uciekać na zewnątrz i tym samym zapewnimy sobie optymalną regenerację oraz odpoczynek.
W naszych konstrukcjach zewnętrznych można nie tylko rozluźnić mięśnie, pozbyć się bólu głowy czy zahartować organizm, ale także odprężyć się i uspokoić. Sprawdź naszą ofertę leżanek oraz pomieszczeń SPA i wybierz konstrukcję dopasowaną do Ciebie!
Sauny ogrodowe rodzaje:
 • fińska – temperatura od 66 do 100°C, wilgotność od 10 do 18%, posiada piec elektryczny, opalany drewnem,
 • mokra – temperatura 50-66°C, wilgotność 20-40%, wyposażona w piec dwufunkcyjny,
 • infrared – na podczerwień, temperatura 50-65°C, wilgotność ok. 60%.
Interesuje Cię ten produkt? Zapytaj o niego!

  Sauna ogrodowa- artykuły

  sauna sucha fińska akcesoria do sauny wiaderko częstochowa keske

  Sauna fińska sposobem na relaks

  Chcąc uniknąć rutyny i nudy, warto zapoznać się z wszelkimi możliwościami, które daje nam sauna fińska. Dobrze przygotowani, możemy zafundować...