fbpx

Sauna ogrodowa

Chcesz cieszyć się rozwiązaniem na miarę Twoich indywidualnych potrzeb? W ofercie Keske znajdziesz jedyne w swoim rodzaju Sauny Ogrodowe. Starannie zaprojektowane i wyprodukowane konstrukcje to definicja luksusu. Fińska, mokra, a może Infrared? Wspólnie dobierzemy model spełniający Twoje oczekiwania. Gotowe pomieszczenie będzie Twoją oazą spokoju, miejscem, w którym możesz się odprężyć, a jednocześnie zadbać o zdrowie czy kondycję fizyczną.

Sauna ogrodowa to rozwiązanie dedykowane do zabudowy i użytku na otwartej przestrzeni. Właściciele posesji najczęściej decydują się na sauny w ogrodzie, np. w pobliżu basenu, zwiększając w ten sposób swoją prywatną strefę rekreacji, relaksacji i SPA. Z racje swej specyfiki, sauny ogrodowe wymagają lepszej izolacji termicznej i/lub wykonywane są z grubszych desek (do 5 cm). Wolnostojąca sauna ogrodowa to całkowicie niezależna budowla, dlatego posiada dach oraz wyposażona jest w zintegrowaną z całą konstrukcją podłogę z litego drewna.

Sauny ogrodowe – oferta KESKE

Powierzając wykonanie sauny ogrodowej firmie KESKE, możesz zdecydować się na model, taki jak np. sauna fińska (sucha) lub sauna infrared (podczerwień). Sauny ogrodowe KESKE cechuje duża staranność wykonania i niebanalny design, dzięki czemu stają się one atrakcyjnym elementem małej architektury, pozytywnie wpływają na walor estetyczny posesji oraz jej prestiż.

Sauna ogrodowa beczka

Sauna ogrodowa domek

W KESKE zamówisz spersonalizowane sauny na wymiar z pakietem indywidualnych rozwiązań i unikalną stylistyką.

Sauna ogrodowa – relaks i odprężenie
Od lat dużą popularnością cieszy się za granicą, dziś dostępna jest niemalże na wyciągnięcie ręki. Dzięki specjalnej konstrukcji z powodzeniem eksploatowana może być o każdej porze roku. Jest niezwykle użyteczna i doceniana za swoje wyjątkowe właściwości, a jednocześnie estetyczny design. Oferowane przez nas kabiny wyróżnia wysoka estetyka, która idealnie wpisuje się w najbliższe otoczenie domu. Dzięki temu stanowią one gustowne wyposażenie każdego ogrodu. Odkryj nasze propozycje i ciesz się swoim własnym SPA.
Drewniane konstrukcje parowe i suche montujemy zarówno w domach, jak i na zewnątrz, dzięki czemu możesz zdecydować, jakie rozwiązanie będzie dla Ciebie najlepsze. Sauny ogrodowe tworzymy na zamówienie (pod konkretne wymiary), ale w ofercie posiadamy także gotowe kabiny.
Sauny ogrodowe posiadają grubszą izolację termiczną, ponieważ wykonujemy je z grubszej deski (nawet do 5 cm). Dzięki temu zawsze mamy pewność, że temperatura w środku nie będzie uciekać na zewnątrz i tym samym zapewnimy sobie optymalną regenerację oraz odpoczynek.
W naszych konstrukcjach zewnętrznych można nie tylko rozluźnić mięśnie, pozbyć się bólu głowy czy zahartować organizm, ale także odprężyć się i uspokoić. Sprawdź naszą ofertę leżanek oraz pomieszczeń SPA i wybierz konstrukcję dopasowaną do Ciebie!
Sauny ogrodowe rodzaje:
 • fińska – temperatura od 66 do 100°C, wilgotność od 10 do 18%, posiada piec elektryczny, opalany drewnem,
 • mokra – temperatura 50-66°C, wilgotność 20-40%, wyposażona w piec dwufunkcyjny,
 • infrared – na podczerwień, temperatura 50-65°C, wilgotność ok. 60%.
Interesuje Cię ten produkt? Zapytaj o niego!

  Sauna ogrodowa- artykuły

  sauna sucha fińska akcesoria do sauny wiaderko częstochowa keske

  Sauna fińska sposobem na relaks

  Chcąc uniknąć rutyny i nudy, warto zapoznać się z wszelkimi możliwościami, które daje nam sauna fińska. Dobrze przygotowani, możemy zafundować...