fbpx

Sauna sucha - fińska

Sauna fińska zaprojektowana i wykonana przez KESKE to połączenie klasycznych rozwiązań z nowoczesnym designem. W zależności od potrzeb, Twoja sauna sucha może zostać zamontowana w domu, na tarasie, balkonie lub w ogrodzie. Tradycyjna sauna fińska wyposażona jest w piec elektryczny lub opalany drewnem, a sterowanie sprowadza się jedynie do możliwości ustawienia pożądanej temperatury. Standardowe warunki, jakie pozwalają w pełni skorzystać z jej walorów i funkcjonalności, to temperatura rzędu 66-110 st. C oraz bardzo niska wilgotność powietrza, oscylująca w granicach 10-18%.

Sauna fińska – zalety. Naturalnie… z KESKE

Sauny fińskie oddziałują na organizm poprzez ogrzewanie ciała, co powoduje odprężenie i sprzyja głębokiej relaksacji. Pobyt w saunie fińskiej poprawia krążenie krwi, pozytywnie oddziałuje na układ oddechowy (sesje w suchej saunie zalecane są m.in. dla alergików i astmatyków), łagodzi bóle mięśniowe (w tym reumatyczne). Oprócz tego, wizyta w saunie suchej niweluje napięcie psychiczne, wspomaga w procesie gubienia zbędnych kilogramów i hartuje organizm (zaleca się łączenie pobytu w saunie fińskiej ze schładzaniem ciała, np. podczas kąpieli w basenie czy zimnego prysznica).

W KESKE zamówisz spersonalizowane sauny fińskie na wymiar z pakietem indywidualnych rozwiązań i unikalną stylistyką, ale możesz zdecydować się także na konkretny model katalogowy sauny suchej.

Sauna sucha jako element domu ludzi sukcesu

Sauna to pomieszczenie, które jest ogrzewane za pomocą pieca. Istnieją różne sposoby ogrzewania powietrza w saunie, ale najbardziej powszechnym jest ogrzewanie powietrza wewnątrz sauny poprzez gorące kamienie. Ciepło, które wytwarza sauna, jest wykorzystywane do odprężenia ciała i wprowadzenia się w stan głębokiego relaksu. Sauna jest używana od czasów starożytnych i co raz częściej stanowi element domu ludzi sukcesu.

Jaką saunę wybrać

Jeśli poszukasz sauny w Internecie, szybko zorientujesz się, że istnieją tysiące opcji, spośród których możesz wybierać. Z pewnością uda Ci się znaleźć taką, która będzie idealna dla Twojego stylu życia. Jeśli jednak jesteś podobny do wielu kupujących, prawdopodobnie trudno będzie Ci określić, która sauna jest najlepsza. Doradcy KESKE chętnie pomogą Ci w dokonaniu najlepszego dla Ciebie wyboru.

Sauna gotowa czy na wymiar?

Wszystko zależy od tego, czy dysponujesz przestrzenią, do której możesz wstawić gotową saunę. Najczęściej zdarza się jednak tak, że wspólnie z naszymi projektantami tworzymy dedykowane rozwiązanie spełniające kryteria nawet najbardziej wymagających klientów.

Interesuje Cię ten produkt? Zapytaj o niego!

    Sauny - artykuły

    sauna sucha fińska akcesoria do sauny wiaderko częstochowa keske

    Sauna fińska sposobem na relaks

    Chcąc uniknąć rutyny i nudy, warto zapoznać się z wszelkimi możliwościami, które daje nam sauna fińska. Dobrze przygotowani, możemy zafundować...