USSPA – inteligentne wanny SPA. Technologia iNtellismart®

Technologia USSPA – inteligentne wanny SPA

Współczesne wymagania rynku oraz rosnące wciąż potrzeby użytkowników sprawiły, iż USSPA opracowała i opatentowała swój autorski  sterownik iNtellismart ® – jedyny i niepowtarzalny na rynku, który wprowadza zupełnie nowy wymiar kontroli, sterowania i użytkowania domowego SPA. USSPA iNtellismart ® wyróżnia się pionierskimi systemami zarządzania z wieloma unikalnymi funkcjami takimi jak: autodiagnostyka systemu, monitoring żywotności elementów, naprawa i serwis zdalny, tryb oszczędzania i odzysk energii, zdalne sterowanie i aplikacja mobilna,  integracja z systemami inteligentnego domu, elastyczny system inteligentnej filtracji i więcej.

STEROWNIK INTELLISMART®

Technicznym sercem każdej wanny SPA jest sterownik. Opracowany przez USSPA elektropakiet USSPA iNtellismart ®  to absolutnie pionierskie i unikatowe na skale światową rozwiązanie, które wprowadza zupełnie nowe spojrzenie na kontrolę i użytkowanie wanny SPA. USSPA iNtellismart ® wyróżnia się dwoma inteligentnymi systemami zarządzania ISM ® i ICM ® z wieloma unikalnymi funkcjami.

ISM ® – INTELIGENTNY SYSTEM ZARZĄDZANIA 

Najważniejsze funkcje i 4 metody zarządzania wanną SPA:

  1. Przyciski iNcontrol –  4 podświetlane przyciski regulujące moc hydromasażu (prace pomp) i światło, połączone z unikalnym analogowym wyświetlaczem iNvision® .
  2. Aplikacja mobilna USSPA SmartApp – USSPA | SPA to pierwsza wanna SPA sterowana standardowo za pomocą aplikacji mobilnej (dostępnej na iOS, Google Play). Aplikacja komunikuje się poprzez Bluetooth i Internet.
  3. Aplikacja internetowa – po podłączeniu wanny SPA do Internetu, można nią sterować z dowolnego miejsca na świecie. Ta funkcja to kolejne unikalne wyposażenie standardowe nowych modeli wanien marki USSPA.
  4. Integracja z systemami inteligentnego domu – zgodnie z aktualnymi trendami wanny USSPA są gotowe do integracji z systemami sterowania i zarządzania inteligentnego domu.

 

ICM ® – INTELIGENTNE ZARZĄDZANIE CZYSZCZENIEM

Drugi system zarządzania elektropackiem USSPA iNtellismart ® wyposażony jest w wykonany na zamówienie automatyczny system stałego utrzymania czystej wody w spa. Działanie filtracji i ozonowania dopasowuje się automatycznie w zależności od wielkości spa, a w szczególności intensywności jego użytkowania. Uwzględnia się także najniższe możliwe zużycie energii podczas całego procesu. Zawiera całkowicie unikalną funkcję, która występuje wyłącznie w urządzeniach USSPA.
 

FILTRACJA CIŚNIENIOWA
Skuteczny system filtracji utrzymuje wodę w spa w czystości. Wkład ze specjalnej włókniny wychwytuje nawet najdrobniejsze zanieczyszczenia mechaniczne. Dla każdego spa jest to zdecydowanie lepsze rozwiązanie niż jakakolwiek filtracja piaskowa.

OZONIZACJA OZONEPURE
Wszystkie modele wyposażone są w ozonator z inżektorem i destruktorem dla maksymalnej efektywności wykorzystania ozonu. Ozon niszczy mikroorganizmy i znacznie ułatwia uzdatnianie wody, zmniejsza zużycie środków chemicznych do uzdatniania wody i nie pozostawia w wodzie żadnych produktów ubocznych; ponadto nie podrażnia oczu, nosa i nie wysusza skóry.

AUTODIAGNOSTYKA

Nowy elektropak jako jedyny na rynku identyfikuje wady początkowe elementów elektrycznych tej technologii. System umożliwia pracę spa nawet w przypadku wadliwego elementu.

 

PROTOKOŁY PRODUKCYJNE I USŁUGOWE GENEROWANE PRZEZ SIEBIE

Serwisant może wygenerować z elektropaku protokół serwisowy z odczytem rzeczywistych parametrów urządzenia jak i poszczególnych podzespołów, co znacznie przyspiesza czas reakcji, naprawę lub przyjazd serwisu. Dzięki takiemu rozwiązaniu część błędów oraz awarii można rozwiązać zdalnie.

 

MONITOROWANIE ŻYWOTNOŚCI KOMPONENTÓW

Urządzenie informuje o terminowej wymianie części, których żywotność dobiega końca (dotyczy to wybranych elementów). Logi wraz z protokołem serwisowym urządzenia umożliwiają wymianę wadliwych części, których moc przerobowa spadła poniżej 80% wydajności.

 

 

MOŻLIWOŚĆ PRZESŁANIA LOGU SERWISOWEGO BEZPOŚREDNIO DO PRODUCENTA

Na żądanie urządzenie USSPA może przesłać dziennik serwisowy bezpośrednio do producenta (jeśli urządzenie jest podłączone do Internetu). Na podstawie dziennika możliwa jest minimalizacja kosztów obsługi, szybsza naprawa jak i wyższa jakość świadczonych usług i serwisu.

TRYB OSZCZĘDZANIA ENERGII

Wystarczy wpisać datę i godzinę planowanego użytkowania wanny SPA, a urządzenie samo dobierze najlepsze parametry i moc grzania aby zminimalizować koszty energii, a następnie dostosuje uzdatnienie wody pod kątem wymaganej temperatury i czystości dla żądanej daty i godziny.

NORDICSUPERIOR wN

System zabezpieczeń NordicSuperior iN zapewnia bezpieczną ochronę systemów przed zamarzaniem i innymi czynnikami zewnętrznymi. Zapewnia bezpieczeństwo i długą żywotność wanny SPA. Najlepsza izolacja na rynku.

GRZAŁKA ELEKTRYCZNA

Niezawodna grzałka 6kW (3 x 2kW) opracowana specjalnie do podgrzewania wody w urządzeniach typu wanny SPA z wkładem tytanowym zapewniającymi długą żywotność i stabilną moc grzewczą. W razie potrzeby grzałkę można zastąpić wymiennikiem ciepła lub połączyć z nim. W grzałce można zastosować blokadę czasową za pomocą sygnału zewnętrznego, urządzenie może wówczas podgrzewać wodę wyłącznie podczas np. niskiej taryfy (w zależności od lokalnych możliwości) bez ograniczeń masażu.

POMPY

Wysoce wydajne, ciche i całkowicie niezawodne pompy zostały opracowane specjalnie dla USSPA. Zastosowane pompy spełniają najwyższe obecnie standardy dla tego typu komponentów w branży oraz są umiejscowionych na izolujących elementach eliminujących przenoszenie drgań .

CICHA POMPA POWIETRZA (BLOWER)

Pompa powietrz (blower) wtłacza powietrze pod ciśnieniem do układu dysz powietrznych powodując regeneracyjny masaż bąbelkowy. Wymuszone powietrze podgrzewane jest za pomocą ciepła zgromadzonego wewnątrz technologii urządzenia.

Dlaczego USSPA jest najbardziej innowacyjną marką na rynku SPA?

System iNtelliSmart w wannach USSPA to zaawansowany system zarządzania i kontrolowania funkcji wewnętrznych i zewnętrznych wanny, zaprojektowany w celu zapewnienia użytkownikom wyjątkowego doświadczenia kąpieli. Ten system oferuje szereg inteligentnych funkcji, które poprawiają wygodę, oszczędność energii i łatwość obsługi.

Oto kilka cech systemu iNtelliSmart:

  1. Inteligentne sterowanie: Umożliwia użytkownikom łatwe kontrolowanie różnych funkcji wanny, takich jak temperatura wody, siła i rodzaj masażu, oświetlenie i inne opcje, za pomocą intuicyjnego panelu sterowania lub nawet za pośrednictwem aplikacji mobilnej.

  2. Oszczędność energii: System iNtelliSmart może być zaprogramowany do zoptymalizowania zużycia energii poprzez kontrolę pracy różnych komponentów wanny, np. ograniczając pracę podgrzewacza wody w zależności od harmonogramu użytkowania.

  3. Integracja z technologią smart home: Niektóre modele wann USSPA wyposażone w system iNtelliSmart mogą być zintegrowane z innymi urządzeniami i systemami smart home, co umożliwia dodatkowe funkcje sterowania, np. zdalne włączanie i wyłączanie wanny.

  4. Diagnostyka i monitorowanie: System ten może również zawierać funkcje diagnostyczne, które monitorują stan techniczny wanny, wskazując na ewentualne problemy i umożliwiając szybką reakcję serwisu.

USSPA – inteligentne wanny SPA

W sumie system iNtelliSmart w wannach USSPA jest zaprojektowany tak, aby zapewnić użytkownikom maksymalną kontrolę, wygodę i efektywność energetyczną podczas korzystania z wanny spa.

NAJWIĘKSZY SALON WYSTAWOWY USSPA W POLSCE

KESKE | OFICJALNY DYSTRYBUTOR MARKI USSPA

odwiedź nasz salon umów się na test swim spa zamów katalog