Swim Spa – całoroczny kompaktowy mini basen do ogrodu z podgrzewaną wodą

Minibasen czyli Swim Spa.

Cechą charakterystyczną Swim Spa jest duża przestrzeń, przyjemna temperatura wody i możliwość pływania na zewnątrz przez cały rok. A do tego wszystkiego zaskakująco niskie zużycie energii, jak na tego typu całoroczny produkt. Dostęp do basenu jest bardzo łatwy –  dzięki wyprofilowanym schodom, a zastosowana konfiguracja dysz jest przyjemną hydroterapią. Każda wanna posiada regulowany trzy-stopniowy przeciwprąd, antypoślizgową strukturę dna jak również uchwyty do ćwiczeń w wodzie.

Świetnym uzupełnieniem Swim Spa jest Wanna Spa z hydromasażem. Ten sam design, znakomity zestaw dysz do masażu oraz absolutnie wspaniałe wnętrze. Swim spa i CombiiN są stworzone by być razem. W połączeniu są idealne!

Swim Spa z przeciwprądem.

Prądy wsteczne pomagają w uzyskaniu idealnej kondycji oraz wprowadzają w nieskazitelny relaks. Dodatkowo Swim Spa wyposażone są także w uchwyty do ćwiczeń wodnych oraz stopnie, które posiadając wbudowane dysze do podstawowej hydroterapii. Połączone z unikatowym Combi Spa, swim spa stworzy idealne centrum wellness w domu.

Sprawdź nasza ofertę – Wanna Spa Wellis