PRESTIŻ I HARMONIA

USSPA to czeska firma, która wykonuje wanny SPA dla każdego klienta indywidualnie. Celem marki jest aby sprostać wysokim wymaganiom w zakresie technologii i wzornictwa przy zachowaniu najlepszego komfortu. Każdy produkt jest dokładnie przemyślany i odzwierciedla szerokie doświadczenie. Ponadczasowy design łączy w sobie szlachetny materiał, eleganckie linie, kompleksową hydroterapię oraz najlepsze technologie.

INDYWIDUALNE PODEJŚCIE

Marka USSPA wybrała ścieżkę podejścia indywidualnego i produkcji na zamówienie. Nie jest producentem masowym; USSPA nie produkuje urządzeń spa seryjnie. W tego typu podejściu od razu odzwierciedla się serce i pasja do pracy. USSPA tworzy lepszy świat. W dzisiejszym wymagającym świecie, celem marki USSPA jest aby wanny spa i baseny pomagały odnaleźć harmonię i przeciwwagę dla wymagającego stylu życia.

FILOZOFIA MARKI

Produkty USSPA cechują się minimalistycznym designem, spersonalizowanym podejściem oraz autorskimi rozwiązaniami technologicznymi takimi jak odzysk energii, zdalne sterowanie czy autodiagnostyka serwisu. Filozofia marki oscyluje wokół odpoczynku, głębokiego relaksu i wyciszenia.

OFERTA usspa®

Poznaj wszytskie kolekcje: PRIVAT, SWIM SPA + INTEGRA, VIBES.

SERIA PRIVAT

kolekcja personalizowanych wanien SPA

SWIM SPA & INTEGRA

basen z hydromasażem i produkty kompatybilne

SERIA PROFI

wanny SPA dla sektora publicznego

 

produkty usspa®

Poznaj wszytskie kolekcje: PRIVAT, SWIM SPA + INTEGRA, VIBES.

WYJĄTKOWA usspa®

Projektujemy luksusowe SPA oraz dostarczamy nowoczesnych technologii. W naszych produktach odzwierciedla się nasze serce i pasja do pracy. 

Kształt i liczba siedzisk, materiał i kolor niecki, technologia podzespołów, ergonomia dysz, doświadczony zespół i lata doświadczeń… To składowe równania, które w efekcie przynosi poczucie odprężenia, relaksu i regeneracji. W produktach USSPA każdy element ma swoje uzasadnienie i pełni ważną rolę.

Inwestycja w wannę SPA lub SWIM SPA stanowi ważną decyzję. Często to decyzja życia. Biorąc to pod uwagę jeszcze bardziej doceniamy wybór naszych Klientów i oferujemy dużo więcej niż tylko samą gwarancję i serwis. Wraz z zakupem produktu firmy USSPA oferujemy opiekę na wyższym poziomie. Jesteśmy świadomi zobowiązań, które są z tym związane i dlatego dostarczamy najwyższej jakości produkty i doskonały serwis.

Projektowanie to proces. Zmieniają się priorytety, rosną wymagania Klientów, a ekonomiczny marker współczesnych czasów jest naznaczony pędem życia. Dlatego rosnące wymagania dla zdrowia i relaksu są dobrze uzasadnione. W USSPA rozumiemy te zależności; cały czas opracowując nowe komponenty i ulepszając istniejące technologie.

To co wyróżnia produkty USSPA na rynku Wellness&SPA to najnowocześniejsza technologia. Każda seria produktów, od podstawowych i przystępnych wanien spa po te luksusowe, jest w całości wyposażona w tą technologię sygnowaną marką USSPA. Efektem jest pełna automatyzacja i autodiagnostyka systemu, zdalne sterowanie, tryb oszczędzania energii, elastyczny system fitracji, wysokiej jakości masaż oraz intuicyjna obsługa urządzenia.

USSPA jest czeską firmą bez jakiegokolwiek udziału zagranicznego. Produkty USSPA są najlepszą wizytówką firmy w kraju i za granicą. Wielokrotnie naragradzana marka zyskała uznanie wśród profesjonalistów. We współczesnym świecie produkty USSPA pomagają odnaleźć harmonię i przeciwwagę dla wymagającego stylu życia.

MASZ PYTANIA? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI.

ODBIERZ KATALOG LUB PRZETESTUJ WANNĘ SPA®

Zainspiruj się naszymi katalogami. Sprawdź i wybierz idealny model wanny SPA lub SWIM SPA dla siebie. Katalogi zostaną wysłane na podany adres.

  Pokaż dodatkowe opcje

  GALERIA REALIZACJI

  Zainspiruj się wspaniałymi pomysłami na projekt i montaż wanien SPA marki USSPA®.

   

  keske oficjalnym dystrybutorem marki usspa

   

  MASZ PYTANIA? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI.