baseny o kształcie foremnym – 3 modele

baseny o ośmiokątne podłużne – 5 modeli

baseny prostokątne – 5 modelI

WYPOSAŻENIE STANDARDOWE – W CENIE BASENU otrzymujesz:

Drewniane baseny ogrodowe ABATEC wyposażone są w komplet elementów niezbędnych do budowy i eksploatacji BASENU – od schodków i drabinek po urządzenia do oczyszczania wody. A wszystko to jest wliczone w cenę!

Dodatkowo wszyscy Klienci otrzymują zestaw profesjonalnej chemii do uzdatniania wody GRATIS!

 

tylko w keske: profesjonalny zestaw filtracyjny flotilde w cenie basenu !

WYPOSAŻENIE dodatkowe – opcjonalne

Napisz teraz a otrzymasz voucher na wybrany model basenu!

Wypełnij formularz obok, a my na podstawie zebranych informacji przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę. 


  W treści wiadomości wpisz:

1) interesujący Cię model basenu

2) preferowane doposażenie dodatkowe

3) czy basen będzie wolnostojący czy do zagłębienia

4) kod pocztowy instalacji do wyceny transportu

Uwaga: montaż basenów prowadzimy od kwietnia. Wylewkę należy wykonać przed planowanym montażem basenu na podstawie przekazanej szczegółowej instrukcji do danego modelu.

  Wszystkie baseny wymagają wykonania wylewki, która gwarantuje ich stabilność i trwałość nawet na 15-20 lat. Prace ziemne i wylewka są po stronie Klienta. Transport i montaż – wycena indywidualna.

  baseny drewniane z podgrzewaną wodą

  Ogrodowe baseny drewniane marki ABATEC tworzone są już od blisko 20 lat. To doskonała propozycja dla wszystkich, którzy cenią zarówno trwałość, wysoką estetykę jak i naturalne pochodzenie produktów. Wszystkie elementy drewniane, są suszone i precyzyjnie obrabiane w nowoczesnym parku maszynowym, w tym na obrabiarkach CNC.

  Całość konstrukcji jest impregnowana technologią próżniowo-ciśnieniową do klasy IV (najwyższa klasa dla drewna używanego na zewnątrz mającego kontakt z wodą i gruntem), co zapewnia odporność na pleśnie, grzyby i owady dając wieloletnią trwałość produktu.

  Stosowane w basenach ABATEC unikatowe rozwiązania, jak zdejmowane schodki zewnętrzne, nierdzewne okucia montażowe o specjalnej budowie, osłony narożników, czy antypoślizgowe stopnie drabinki, dają gwarancję bezpieczeństwa użytkowników. Każdy basen dostarczany jest jako kompletny produkt, co oznacza, że po złożeniu i nalaniu wody jest natychmiast gotowy do użycia. Basen drewniany to nie tylko wyjątkowa ozdoba ogrodu, bezpieczne miejsce rozrywki ale także inwestycja, która podnosi wartość każdej nieruchomości.

  Piękno pochodzące z natury

  Szlachetny materiał i czyste piękno. Bezpieczne, drewniane baseny ABATEC zamienią ogród w magiczne miejsce pięknie komponując się z naturalnym otoczeniem.

  Wprost z lasów Skandynawii

  Ekologiczne i unikatowe. Drewniane baseny ABATEC wykonane są ze starannie dobranego drewna. Hartowane na mrozie sosny cechuje naturalne piękno i wyjątkowa trwałość.

  Jakość gwarantowana

  Najwyższej jakości materiały, nowoczesny proces produkcji i wieloetapowa kontrola jakości sprawiają, że nasze baseny to inwestycja na wiele lat – z 5 letnią gwarancją.

  KESKE | OFICJALNY DYSTRYBUTOR MARKI

  Firma Keske jest oficjalnym dystrybutorem marki Abatec. Skontaktuj się z nami w celu wybrania najlepszego modelu basenu dla Ciebie i Twojej rodziny.

  nasze usługi – posiadamy własny serwis!

  W Keske zapewniamy kompleksową obsługę i serwis wszystkich naszych basenów.  Skontaktuj się z naszym  biurem w celu uzyskania szczegółowej oferty usług.

  TRANSPORT I MONTAŻ BASENU PRZYGOTOWANIE DO SEZONU SERWIS I PRZEGLĄD OGÓLNY MYCIE I KONSERWACJA WYMIANA FILTRÓW SERWIS GWARANCYJNY WYMIANA CZĘŚCI

  MASZ PYTANIA? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

  BLOG KESKE