Domowe SPA – Prysznic Wrażeń i Sun Shower

Co to jest prysznic zewnętrzny?

Prysznic zewnętrzny, prysznic wrażeń oraz sun shower to szczególne produkty w ofercie Keske ®. Prysznic zewnętrzny stanowi idealne uzupełnienie: plaży basenowej, domowej strefy SPA | domku WELLNESS, sauny zewnętrznej, bali ogrodowej czy jacuzzi ustawionego na tarasie lub w ogrodzie. Wykonany jest z drewna egzotycznego, spieku ceramicznego lub stali nierdzewnej.

Co to jest prysznic wrażeń?

Prysznic wrażeń natomiast to spektakularna kąpiel z hydromasażem (bicze wodne) urozmaicona efektami świetlnymi, zapachami olejków eterycznych, dźwiękami muzyki lub odgłosami natury. Poczuj na własnej skórze „tropikalny deszcz”‚ „bryzę polarną” lub „deszcz arktyczny” w niezwykłej kabinie prysznicowej.

Co to jest sun-shower?

Sun shower to alternatywa dla zdrowej skóry zimową porą. Panele UV oraz IR (infrared) zainstalowane we wnęce pod prysznicem podczas codziennej kąpieli pod prysznicem zapewniają odpowiednią dawkę promieni. Panel grzewczy na podczerwień Sunshower Deluxe oraz Combi – pobudza organizm do większej produkcji witaminy D, co zwiększa jego odporność. Przyczynia się do zdrowego wyglądu skóry oraz dogłębnie ją oczyszcza z wszelkich zanieczyszczeń.

Zalety promieniowania IR

 zapobieganie krzywicy i osteoporozie

 zapobieganie skurczom i osłabieniu mięśni

 wspomaganie odchudzania (suplementacja zalecana w dietach odchudzających)

 niweluje i łagodzi stany depresyjne

 wspomaga wchłanianie wapnia

 wspomaga walkę z cukrzycą

Czy promieniowanie IR jest szkodliwe?

Jak w przypadku każdych terapii i indywidualnych wymagań danego organizmu promieniowanie IR nie jest zalecane w przypadku:

wszelkiego typu dolegliwości krążeniowych i układu krwionośnego,

 ciąży,

metalowych implantów w ciele,

ostrych stanów zapalnych oraz choroby nowotworowe. 

Przesłać ofertę na interesujący Cię produkt?